Üstün Zekalı Çocuk Eğitimi Zeka Ve Akıl Oyunları - Sanat Resimleri

image

Photo By : Marie Witte sanat resimleri

Akıllı çocuklar kendilerini geliştirmek çabalarını gece ve gündüz devam ederler. Boşa zaman harcayacak vakitleri yoktur. Öğretmen öğrenci ilişkileri pozitif düşünce etkisi ile birbirlerine daha yakınlaşır. Bilgi kapasitesini arttırmak ve gelecek günlerde kendine özgüven artışı isteyenlere tavsiyem olacak. Zeka seviyesi kıt olmaktansa, üstün meziyetlere sahip olmayı seçiniz. Ders konu başlıklarının anlamlarını iyice hafıza belleğinize kayıt ediniz. Aklınızdan geçen olumlu düşleri gerçekleştirebilecek tek insan sizsiniz. Sanatsal resimlerin renkleri ve anlatım üstünlüğünü hafife almayın sakın. Beyin hücrelerini en fazla geliştiren pozitif düşünce felsefesinin uygulayıcıları olun dileğimdir.

Öğretim kadrosunda çalışan, çocuk eğitimi için günlerini ve yıllarını veren usta eğitmenlere saygılı olunuz. Onlar sizin geleceğinize ışık saçan üstün nitelikli kişiliklere sahiptir. Akılcı davranma biçimi pozitif öğrencilerin yaşama arzusu yapıcı olmalı yıkıcı değil. Negatif dürtülerden beyinlerini arındıran kişilerin öğrenme kapasitesi daima yükseliştedir. İyilik ve doğru yolda ilerleme aynı zamanda aile bireylerinin yardımıyla gerçekleşir. Bilgi oyunlarında üstünlük sanatının başlangıç noktası, verilen görevleri zamanında yapmakla başlar ve gelişmesi olağanüstü hızla artışa geçer. Disiplin yasaları içinde sorumluluk duygusu, önder kişilerin üstünlüğünde başrol yardımcılığı görevini üstlenir. Haydi, gelin akılcı oyunları günü her saatinde kelimelerle birbirimize aktaralım.

Sanatsal resimlerin dilini eğitimin amaçları doğrultusuna uyumlu şekilde anlamaya başlayalım. Aklınızdan geçen birden fazla düşünceleri tek tek ele almayı öğrenmeye başlayalım. Üstün zekalı doğmak binde birdir. Oysa annenin hamilelik döneminden itibaren başlayarak beyin gelişmesi devam eden minik bedenler, gelecek günlerin hakkını vererek yaşamalı. Üstünlük sahibi olabilecek duygu ve düşünceleri pozitif yaşam felsefesiyle hayatımızda uygulamakla mümkün olur. Zeka seviyesi maksimum yükselmesi kişinin çabalarıyla gerçekleşir. Üstün zekalı çocukların eğitiminde sanatçı resimlerinin geliştirilmesi size ne kazandıracağını siz bana söyleyin dileğimdir.
Ahmet Nuray
Konu ile ilgili resim sanatı eserlerini blogger sayfamdan erişebilirsiniz. Tüm sanatseverlere teşekkür ederim.
Blogger RESİM DİLİ AHMET NURAY

https://resimdiliahmetnuray.blogspot.com/

Paylaşım Yorumları (78)

Yorum Yaz

İlişkili Gönderiler